środa, 5 sierpnia 2009

Rozstrzygnięcie!


Szanowni Państwo
jak już Wam pewnie wiadomo z papierowej wersji magazynu, zwycięzcą naszego konkursu na najlepszą panterkową stylizację został Bartek Rytkowski!

Uzasadnienie werdyktu były następujące:
Sara & Ewa z magazynu "Dilemmas": Za odważny eklektyzm. Bo trzeba mieć nie lada fantazję, żeby połączyć futrzane kamasze z fluorescencyjnymi legginsami w panterkę i dodać do tego błyszczącą bluzę w gwiazdki. Mocne kolory, błysk i ciapki – to wszystko wpisuje się w trendy Lato 2009. Oczywiście mocno przetrawione przez Bartka. Czy to jedynie zbieg okoliczności, czy może nasz zwycięzca śledzi nowinki ze światowych wybiegów? Aż boimy się zapytać.
Nasz wydawca Zuza Ziomecka: Podbił moje serce od pierwszej chwili. Jest przegięty, śmiały i wyuzdany w stylu M.I.A. Widać, że rządzi na imprezach. Aktivista z krwi i kości.
I w końcu redakcja: Zastanawiamy się, czy Bartek tak wygląda na co dzień. Nawet jeśli nie, i tak podziwiamy odwagę, fristajlowe podejście do mody i czerpanie z niej zgodnych z własnym stylem elementów. Więcej takich panów prosimy!

Komentarze poświęcone pozostałym kreacjom znajdziecie w magazynie.
Gratulujemy i wysyłamy Bartkowi pięknego czarnego iPoda nano udostępnionego na konkurs przez firmę iSource!

Oraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. Tym razem czekamy na stylizacje z dziurami (wszystkie dotychczas dosłane również zostaną wzięte pod uwagę!). Czekamy na nie do 15 sierpnia pod adresem redakcja@aktivist.pl!

3 komentarze: