czwartek, 27 maja 2010

Letnie pastele - rozstrzygnięcie. Uwaga, tym razem tylko na blogu!Aura nas nie rozpieszcza, dlatego lata szukamy w kolorach. A ponieważ lato to jeszcze młode, kolory są delikatne, rozkwitające, pastelowe. Na hasło „letnie pastele” czytelniczki „Akti” odpowiedziały ochoczo i twórczo, co nas niezwykle ucieszyło. Są pudrowe różyki, kremowe bladości i zanikające kwiatki.


O ocenę waszych kreacji poprosiłyśmy stylistkę Monikę Brzywczy, która wyróżniła m.in. propozycje Jagody, Elizy i Moniki. Redakcja jednak postawiła na bardziej klasyczną stylizację Oli, która zapozowała w pastelowych różach z kwiecistą „szanelką” i plastikową biedroną na twarzy. Laureatka otrzyma piękną i do tego ekologiczną torbę sygnowaną logiem Muzeum Narodowego w Warszawie. Została ona uszyta z reklamowej siatki typu „mesh”, z której pierwotnie wykonany był wielkoformatowy banner reklamujący monograficzną wystawę Jacka Malczewskiego:


Niestety, złożony już materiał z rozstrzygnięciem i komentarzami naszej jurorki wypadł w ostatniej chwili z magazynu. Dlatego zamieszczamy go tutaj. Prosimy też o wyrozumiałość i niezrażanie się tym brakiem ekspozycji na papierowych stronach.

Oraz niniejszym z wyprzedzeniem ogłaszamy temat na numer lipcowy - "festiwalowy look". Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca pod adresem redakcja@aktivist.pl. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz