piątek, 1 października 2010

Konkurs na festiwalowy look wreszcie rozstrzygnięty!


Uff, po przedłużonej wakacyjnej przerwie Stritstajl powrócił, a wszystkie zdjęcia pod hasłem "Festiwalowy look", które przesyłaliście przez wakacje, wzięły udział w konkursie. Były urodziwe, słoneczne, z dużą ilością szortów, długich tunik noszonych z legginsami, frędzli, kapeluszy oraz zamotań i upiększeń na klatach biorących udział w konkursie panów.
Zwyciężczynią tej edycji zostaje Asia (Lumpexoholiczka.blogspot.com), którą zgodnie wytypowało jury złożone z projektantki Ani Kuczyńskiej i redakcji.

Nasz werdykt uzasadniliśmy następująco: "Świetne szorto-majtki, dobre i ciekawe zestawienie ubrań. Współcześnie zinterpretowana moda lat 80. - Madonna i Sabrina. Brawo" (Ania Kuczyńska) oraz "Asia z odwagą i zmysłowością łączy grunge'owe dziury, wystające spod spodu nowomodne kieszenie dżinsów, spory ejtisowy krzyż i długie podkolanówki z jasnymi botkami na platformie" (redakcja). Asia dostaje od nas żółte rękawiczki i żółte etui (na zdjęciu w kolorze czarnym) od firmy Wittchen. Gratulujemy!

Pozostałe zgłoszenia publikujemy poniżej, a Was zachęcamy do przysyłania nam fot zawierających element pt. "Dziary - prawdziwe i malowane" do 15 października na adres redakcja@aktivist.pl. Do zobaczenia!

Aga

Dagmara

Daria, http://styllove.blogspot.com

Ewelina

Justyna

Kacper, www.facetwszafie-slow.blogspot.com

Kamil R, http://camilr.blogspot.com

Karolina, http://jail-k.blogspot.com

Karolina, http://charlize-mystery.blogspot.com

Kasia, http://jestemkasia.blogspot.com

Katka i Marko

Kinga

Martyna, www.martynarokita.pl.tl

Monique, http://divanaurlopie.blogspot.com

Morven, http://szafiareczka.blox.pl/html

i
Róża, http://czeskalaleczka.blogspot.com

1 komentarz: