czwartek, 9 grudnia 2010

Wreszczie - dziary rozstrzygniete!

Jesteście niezwykle cierpliwi, że tak dobrze znosicie nasze opóźnienia w publikowaniu swoich zdjęć i rozstrzyganiu konkursów. Na swoją obronę mamy tylko nieprzewidywalną ilość stron, która wymusza elastyczność w planowaniu numeru...

Ale do rzeczy - w konkursie na dziarę głosem jurorki Justyny Marcinkiewicz (śląskiej projektantki zaangażowanej we współtworzenie Bardzo Studio - www.bardzostudio.com) i naszym zwycięża Alicja (www.panitopoprawi.pl).Justyna z ekipą stwierdzili, że podoba i m się, "że diabeł tkwi w szczególe, a Bardzo Studio bardzo szczegóły lubi." My za to, że nie mamy pewności, czy Alicja cierpi na pikselozę, czy tatuaż rzeczywiście pojawił się na jej nadgarstku, ale doceniamy jego prostą abstrakcyjność i urodę zdjęcia. W ręce Alicji trafi piękna czerwona torba z miękkiej skórki autorstwa Justyny. Gratulujemy!


A tymczasem czekamy na zgłoszenia pod hasłem "Mono". Macie czas do końca grudnia, a zgłoszenia jak zwykle należy przysyłać na adres redakcja@aktivist.pl. Do dzieła!

Pod spodem pozostałe świetne zgłoszenia na hasło dziary.

Aneta

Armaada, http://armaada.blogspot.com

Celejówna, www.facebook.com/jonathanowe

Coco Mayaki, www.cocomayaki.blogspot.com, fot. Marta Cieślikowska, www.hit-out.blogspot.com


modelka: Kasia Wdowiak, stylizacja: Patrycja Piechocka, fotograf: Julia Pawlak

Lejdidred, www.lejdidred.blgospot.com

Małgosia

Monika, http://divanaurlopie.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. świetny blog! planuję od dawna zrobić tatuaż ;p
  zapraszam do mnie - nowy blog,
  plaamkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. coco jest mistrzem i koniec kropka.

  OdpowiedzUsuń
 3. podpisuję się pod Mychą=)
  ah, no i oczywiście niezastąpiona i jedyna w swoim rodzaju Lejdi Dred;))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest nawet mistrzynią :) Ale jury doceniło subtelne maleństwo, a Coco za to wygrała zaproszenie na galę Nocne Marki. Wprawdzie to nie tak materialne, jak torba i chwała, ale zawsze coś! Dzięki, że nas czytacie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Tatuaże fajne, ale ja preferuje bardziej dyskretne

  OdpowiedzUsuń

 6. Size of the bed

  The bed is a major piece of a room furniture set lord so bedroom furniture picking the correct one is fundamental. With regards to beds the size and plans matter and also the solace. In the first place, choose what number of individuals will utilize it and after that make one accord to the room estimate. There are a great deal of alternatives to look over like Master beds, extra large bed, decorate room Queen Beds and other to specify. The solace level relies upon the sleeping pad that you get for the bed. So on the off chance that you purchase a quality sleeping pad it will last more and give more solace.

  OdpowiedzUsuń