piątek, 2 października 2009

Marynary rozstrzygnięte!

Z coraz lepszych propozycji, które nadsyłacie na nasz konkurs, z pewnym trudem wybraliśmy najlepsząGratulujemy Sarze Mączyńskiej, której stylizacja zwyciężyła. Nasza jurorka, Hania Rydlewska - naczelna magazynu "Exklusiv" oraz autorka audycji "Hani Bal" na falach Chilli ZET - tak uzasadniła swój wybor: Cekiny są w tym sezonie bardzo "in", szczególnie czarne. Dodatkowe punkty przyznaję za pasek, który przypomina mi biżuterię mojej mamy z lat 90. Czerń i biel to gorący duet nadchodzącej zimy. Yes yes yes! Mój typ.

My wtórowaliśmy z nie mniejszym entuzjazmem: Wdzięk wcielony. W tej kreacji Sara wygląda ultrakobieco, subtelnie zestawia kolory i tkaniny, naprzemiennie stosuje mat i błysk. Złote elementy, które niekoniecznie widziałybyśmy w swoich szafach, nieźle współgrają z odcieniem włosów i dwoma podstawowymi kolorami użytymi w stylizacji. To także nasz typ.Sarę nagradzamy podwójnym zestawem piękności marki BaByliss - do pielęgnacji włosów oraz paznokci.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i spore zainteresowanie, zapowiadając jednocześnie kolejną, listopadową odsłonę! Do 15 października czekamy na stylizacje pod hasłem Futro! Swoje propozycje ślijcie na adres redakcja@aktivist.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz