czwartek, 1 października 2009

Modny Konkurs - Plusssz Yourself Up! ETAP II

Konkurs dla młodych stylistów, projektantów i wszystkich kreatywnych osób, wszedł właśnie w kolejną fazę. Monika Brodka i Błażej Żuławski – ambasadorzy Plusssz Up – wybrali 12 najciekawszych stylizacji.

Teraz czas na Was! Wejdźcie na www.konkurs.plussszup.pl i wybierzcie waszym zdaniem najlepsze zdjęcie. Dwie osoby, które dostaną najwięcej głosów, otrzymają kupony
na ubraniowe szaleństwo zakupów. Głosować możecie do 20 października!

Modowe wskazówki ambasadorów Plusssz Up:


Monika Brodka:
Tej jesieni wraca grunge! Koniecznie należy się zaopatrzyć w koszulę w kratkę. Wszystko powinno być utrzymane w lekkim, współczesnym i kobiecym stylu. Najlepiej łączyć różne koncepcje i zakładać na siebie kilka rzeczy. Dzięki temu wasz grunge nie będzie taki oczywisty i nabierze nowoczesnego charakteru. Ja tej jesieni stawiam przede wszystkim na kolor. Kiedy robi się szaro, a polskie ulice zamieniają się w jedną wielką masę, kolorowa kurtka lub płaszcz na pewno poprawi wam humor.
Błażej Żuławski

Bardzo podoba mi się, że powoli odchodzimy
od nawiązań do lat 80 - tych w modzie. Męczyły mnie już powoli krzykliwe kolory, rurki, które sprawiały, że dziewczyny miały optycznie ogromne stopy i ray bany original Wayfarer na polskich ulicach i w klubach. Teraz powoli dryfujemy w stronę lat 90 - tych i filmu manifestu tamtego okresu czyli "Kids - Dzieciaki" w reż. Larry'ego Clarka. Co to oznacza, więcej prostoty i przede wszystkim rzeczy overseized, czyli XXL. Nie trzeba już podkreślać swojej figury oplatając ją w dopasowane ubranie. Za duże płaszcze, spodnie i t-shirty, estetyka trochę bardziej skateowa, zmieszana z takim trochę surferskim stylem pierwszych skejtów, lat 80 - tych zresztą, ale to akurat w porządku. Lubię zmiany i różne modowe zakręty. Według mnie hitem tej jesieni wśród panów (kontynuacja trendu z lata) będzie taka kurtka jaką noszą nastoletni amerykańscy członkowie szkolnej drużyny sportowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz