wtorek, 3 listopada 2009

Futerek czar


Wiemy, kto zwyciężył w listopadowej odsłonie!
Zwyciężczynią jest Karolina Słota http://jail-k.blogspot.com/,


która ujęła naszą jurorkę, Basię Czyżewską - stylistkę-freelancerkę - wdzięczną ejtisową kiecką. Basia tak oceniła stylizację Karoliny: "Jeśli to futerko ją tak grzeje, to dla mnie Karolina wygrywa! No dobrze, przyznaje się – tak naprawdę wygrywa eightisową sukienką! Świetny mix, dziewczyno, łykaj szybko aspirynę!"
Nas - odpornością na śniegi i mrozy - zarówno mentalną, jak i fizyczną. A tak naprawdę podobało nam się wszystko: gorące połączenie prostego futerka z kwiecistą sukienką nad kolano, czarne pantofelki ze skarpetkami i uroda nadesłanego zdjęcia.

Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy, spodziewając się, że nadeślecie fajne zdjęcia na nasz kolejny konkurs - tym razem pod hasłem "Kombinezony!". Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem redakcja@aktivist.pl do 15 listopada.

2 komentarze:

  1. gratulacje dla Karoliny;)

    chciałabym przeczytać opinie stylistek, ale zdjecie jest za małe i nie widać wpisu, a powiększyć sie go nie da. szkoda...

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zdybiemy jakiegos grafika, wrzucimy wieksze. A tymczasem odsylamy na glowna strone Aktivista, gdzie w zakladce "sciagnij Aktivista na twardziela" jest caly nowy numer w PDFie w duzo wiekszej rozdzielczosci!
    Pozdrawiamy - redakcja

    OdpowiedzUsuń