czwartek, 5 listopada 2009

Konkurs Take Stories by Canon! Do wygrania 3 Canony EOS 500D!!!Są miejsca, które dużo dla nas znaczą. Ogródek w domu babci na Mazurach, gdzie spędzaliście wakacje, most, z którego skoczyliście na bungee, park, do którego trafiliście na pierwszą randkę. Takich miejsc jest wiele. Czasem są piękne, czasem brzydkie, ale zawsze – ważne. Każde miejsce ma swoją historię. Staje się świadkiem wydarzeń, które zmieniły nasze życie. Chcemy poznać wasze historie!

Kilka opowieści osób powiązanych z "Aktivistem" znajdziecie w listopadowym numerze magazynu. Nasi redaktorzy Ola i Mateusz, czyli duet didżejski Double Trouble na okładce pozują na tle Jadłodajni Filozoficznej, która dziś spłonęła... Mama Wicenaczelnej Sylwii - na tle swojej pracowni, a Igor - DJ z kolektywu Last Robots i zarazem partner naszej Managerki sprzedaży Zuzy - na tle swojego studia produkcyjnego.

A gdzie Wy byście się pokazali?

Przyślij jedno lub więcej swoich zdjęć (w dużej rozdzielczości) z miejsca, w którym zmieniło się twoje życie. Uzasadnij w kilku zdaniach wybór. Do wygrania trzy aparaty CANON EOS 500D, które ułatwią wam chwytanie najważniejszych chwil w życiu.Prace wysyłajcie na adres canon@aktivist.pl do 20 listopada.
Więcej informacji na www.aktivist.pl/canon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz